Оголошено набір на курси Гірських Провідників 2017

Асоціація Гірських Провідників "РОВІНЬ" проводить навчальний курс для гірських провідників. Слухачі мають можливість прослухати  теоретичний (лекції) та пройти практичний (походи) навчальний курс. Після успішного складання іспиту випускники отримують Свідоцтво про закінчення спеціалізованих курсів та бейдж (нагрудний знак), що в подальшому дає їм можливість подавати пакет документів в акредитаційну комісію при облдержадміністрації для отримання офіційного Дозволу на здійснення туристичного супроводу.

Відповідно до затвердженої Програми підготовки кадрів для здійснення туристичного супроводу в горах на 2017 навчальний рік.

  • Навчальна підготовка передбачає:

Навчально - лекційні заняття
Очна форма навчання - 80 годин, з яких 64 години теорії і 16 годин практики.
Режим занять: 20 днів (4годин на день).
Період проведення:  з 17 по 26 лютого  та  з 17 по 26 березня.
Місце проведення: м. Львов  вул. Кривоноса, 10 / 3 поверх (р-н Високого Замку)  
Графік занять: Заняття проводяться з 16:00 до 20:00 год.

  • Навчально - практичні заняття

Очна форма навчання - 80 годин - з відривом від роботи.
Режим занять: 10 днів (8 годин на день).
Період проведення: з 18  по 27 серпня 2017 року
Місце проведення: Курс проводиться на базі Навчально-інформаційного центру АГП "Ровінь" за адресою: вул. Лесі Українки, буд. 35, с. Довге, Дрогобицький р-н, Львівська обл.

  • Стажування

Для слухачів курсу буде проведено стажування на бaзі Польського Товариства Туристично-Краєзнавчого відділу ім. М.Орловича в Перемишлі та Гірського Добровільного Загону Рятування Групи Бещадської в м. Санок Республіка Польща. Стажування передбачатиме ознайомлення з діяльністю кола провідників в Республіці Польщі, практичні походи в Бещади та ознайомлення з існуючою туристичною інфраструктурою (знакування туристичних шляхів, діяльність гірської рятувальної служби і т.д.).
Період проведення: з 29 вересня по 02 жовтня  2017 року.

  • Теоретичний та практичний іспит слухачів курсу - кандидатів на гірського провідника

Термін: з 07 по 08 жовтня 2017 року
Тривалість: 2 дні (з відривом від роботи).

До екзамену допускаються учасники, які взяли участь у більш ніж 50% теоретичних та практичних занять та у двох, як мінімум, піших походах, включених в програму даного курсу.

Учасники (слухачі курсу) будуть забезпечені роздатковими матеріалами (карти, практичні посібники, ксерокопії, специфічне туристичне спорядження (шнурки, карабіни, обв’язки і т.д.) а також проживанням (Хостел стандарту), триразовим харчуванням та  страхуванням на час проведення навчально-практичних занять в горах).


Детальнішу інформацію можна отримати у Львівському офісі АГП "Ровінь"  за адресою:

м.Львів, вул. Кривоноса 10/2

тел./факс: +38032 275 22 79

www.rovin.com.ua
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.