Табір в Польщі "На кордоні культур"

1 день Виїзд зі Львова і прибуття до Перемишля опівдні. Розміщення на базі PTTK (Польске товариство туристично-краєзнавче). Обід. Знайомство з учасниками, об’єднання в команди, визначення правил перебування. Зустріч з гідом. Прогулянка парком Знесіння та відвідання кургану Татарського - огляд панорами міста і ближніх та дальніх околиць. Вечеря. Ночівля.

2день сніданок. Зустріч з гідом. Екскурсія Перемишлем: старе місто, готичний собор Базиліка католик, собор греко-католицької (найцінніший в Польщі іконостасу), Королівський замок XIV століття з мощами культурної спадщини прероманского, обраний музей, ринок з фігурою бравого солдата Швейка, маршрут метро - туристичний маршрут під керуванням провідника підвалами будинків використовуючи частину історичного колектора, будівля залізничного вокзалу (найкрасивіша залізничної станції в Польщі). Під час екскурсії обід і забави в командах. Повернення до готелю. Вечеря. Ночівля.

3день Сніданок. Виїзд. Переїзд в Бещади. По дорозі відвідуємо етнографічний парк в Санок (Скансен - музей народної архітектури, є одним з найкрасивіших музеїв під відкритим небом в Європі (мальовниче розташування на правому березі в Сан передгір'ях Sanocko-Turczańskich досить точно відображає фізіографія Підкарпатті). З точки зору кількості об'єктів є найбільшим музеєм під відкритим небом в Польщі. На площі 38 га представлені культурні об’єкти польсько-українського прикордоння в східній частині польських Карпат (Бещад, Бескид Niski) та Підкарпатті. Індивідуальні етнографічні групи (бойки, лемки, прикарпатці тадолиняни) мають окремі сектори. Вечеря. Прибуття в село Wołkowyja. Розміщення в готелі. Заняття в групах. Вечеря. Нічліг.

4 день сніданок. Отримання харчування для виходу в гори. Вихід на маршрут: Przełęcz Orłowicza – Połonina Wetlińska (1253) – притулок на полонині (в притулку працює підрозділ GOPR - Розмова з рятувальниками про їх роботу) – Berehy Górne – Połonina Caryńska (1297) – Przełęcz Wyżniańska - розрахунковий час переходу 8 год. Забави в командах під час походу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

5 день сніданок. Отримання харчування для виходу в гори. Вихід на маршрут: Szeroki Wierch – Tarnica (1346) – Halicz – Rozsypaniec – Wołosate - розрахунковий час переходу 7 годин. Забави в командах під час поїздки. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

6 день сніданок. Переїзд в Поляньчик, круїз по озеру Соліна яке багатьма називається "Бещадський море", прогулянка по греблі найбільшої штучного озера в Польщі. Озеро було створено в 1968 році утриманням вод річок Сян і Solinka плотиною, якмає 81,8 м у висоту  (найвища в Польщі) і 664 м в довжину. Переїзд в село Myczkowce – прогулянка по греблі, а також відвідування культурного центру Вселенського де на десять невеликих пагорбів були встановлені макети старих дерев'яних церков, православні та греко-католицькі церкви з району Південно-Східної Польщі та сусідів зі Словаччини та України. Під час екскурсії обід. Заняття та забави в командах під час поїздки. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

7 день сніданок. Переїзд до місцевості Uherce Mineralne. Бещадські велосипедні дрезини - це проект, що поєднує туризм і любов традицій залізничників. Це - без сумніву, - найкрасивіша залізнична лінія в Польщі, що налічує понад 140 років! Поїздка-екскурсія дрезиною-ровером. Заняття та забави в командах під час поїздки. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

8 день сніданок. Переїзд в Nowosiółek. Відвідування музею природи і полювання. Екскурсія стежкою "Слідами жителів карпатського лісу." Вихід в ліс для проходеження квесту «В пошуку Скарбів». Квест з використанням компаса і GPS навігації. Пошук баз і ключів що заховані в лісі. Розкопки скарбів. Момент історії в тому місці, де колись було село. Перехід до мотузкового парку. Позакінченню багаття з сосисками. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

9 день сніданок. Переїзд в Перемишль. В дорозі відвідання: Krasiczyński - відвідання замково-паркової групи (Замок є одним з найкрасивіших скарбів ренесансної архітектури в Польщі, також є одним з найкрасивіших замків в Європі побудований на рубежі шістнадцятого та сімнадцятого століть. Навколо замку парк, який є місцем надзвичайно красивим, дивне багатство форм і кількість зібраних рослин, величні дерева. дуби та липи - що налічують понад 150 років. В даний час є головною визначною пам'яткою парку і незвичайною пам'яттю про останні власників -. Sapiehach велику романтичний парк і ренесансний замок, прекрасно інтегровані в ландшафт Przemyskie Передгір'я), екскурсія парком та відвідання замку з гідом; форт I Salis Soglio в Siedliska (один з найсильніших фортів фортеці). Під час екскурсії обід. Розміщення в круїз PTTK. Вечеря. Ніч.

10 день сніданок. Підведення підсумків. Відправлення в сторону кордону. Прибуття до Львова близько 15 години.

 Подати попередню заявку на участь

Дата: 27.06.2016 - 06.07.2016 р
Ціна: 500 євро / з учасника
Вік 14 - 18 років
Ціна включає в себе:

  • автобус (в залежності від кількості осіб) від і до Львова
  • автобус (в залежності від кількості осіб) від і до Перемишля,
  • супровід гіда протягом всього терміну перебування,
  • проживання в Перемишлі, готелі, з ванною в коридорі;
  • поїздки в Бещади, проживання в готелі, ванні кімнати в коридорах,
  • харчування та походні табори під час походів
  • багаття з сосисками,
  • місцеві гіди в певних місцях,
  • оплата квитків для відвідання усіх запланованих місць та заходів.