Загальні Збори

09.12.2016 року о 17:00 за адресою: м.Львів, вул. Кривоноса 10 розпочнуться Щорічні Загальні Збори Членів ГО АГП "Ровінь" 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Слухання звіту про діяльність Громадської організації за 2016 рік.
 2. Офіційне закриття курсів 2016 року та вручення особам, які успішно склали іспит, Свідоцтв про закінчення курсів гірських провідників, а також бейджів-ідентифікаторів.
 3. Слухання звітів керівників напрямків Громадської організації «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» щодо проробленої роботи та виконання плану стратегічного розвитку організації на 2016-2020 роки і зокрема Операційного плану (1 півріччя).
 4. Переобрання (за необхідності) осіб, які очолюють напрямки діяльності Громадської організації АГП «Ровінь»:

-       організація та проведення піших походів (екскурсії, одно та багатоденні);

-       організація та проведення сплавів річками на катамаранах (між іншим: масових заходів, мотузкових переправ, та ін.);

-       організація та проведення велоз`їздів (в т.ч. екскурсій, одно та багатоденних виїздів);

-       підготовка кадрів туристичного супроводу (курси гірських провідників) та навчання (між іншим: семінари з підвищення кваліфікації);

-       організація та проведення дитячих літніх спортивно-оздоровчих таборів та туристичних мовних таборів за кордоном;

-       діяльність громадських пошуково-рятувальних пунктів та налагодження співпраці з іншими організаціями/службами в цій галузі;

-       фаундрайзинг та пошук співфінансування проектів в затверджених Стратегічним планом напрямках.

 1. Обговорення маркетингової стратегії Асоціації, зокрема промоції та висвітлення діяльності в інтернеті (офіційний сайт організації, соціальні мережі і т.д.). Уніформа.
 2. Обговорення діяльності керівників осередків (у Львові, на Ровені, у Косівській Поляні).
 3. Обговорення ідей для діяльності та підготовки мікропроектів по Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусія-Україні у 2017 році.

Навчальний семінар підвищення кваліфікації гірських провідників 2016.

В період з 30.09 до 02.10.2016 року ми провели навчальний семінар на Закарпатті. Вивчали туристичні цікавинки та місцевий колорит і звичаї. В програмі були деревяні храми, розрекламована блакитна лагуна, місце падіння найбільшого в Європі метеориту, тисячолітні дуби, а також читання віршів та забава на лемківському весіллі. Все вдалось. Море вражень! Всіх туристів запрошуємо - маємо що запропонувати! Wink

Костел в Розлучі.

Тисячолітній дуб.

Княгининський метеорит!

Церква в Чорноголові.

Церква в Кострино.

Церква в Ужку.

Чан Laughing

Лагуна!


Дивіться цікаве відео

Чіпчання в Дубриничах (Частина 1) та Чіпчання в Дубриничах (Частина 2)

Велика подяка Bed&Bike/Велосадиба!!!

Фото та відеоматеріали - Олександр Нужний

Розпочато роботу над організаційним розвитком

22 квітня ми розпочали роботу над організаційним розвитком Асоціації.
До процесу творення залучено виконавчий колектив та Правління організації. Цю діяльність ми проводимо завдяки гранту наданого ІСАР «Єднання» в рамках Програми «Платформа розвитку громадянського суспільства. Конкурс грантів з організаційного розвитку». Результатом нашої спільної діяльності має бути відкоректована місія Громадської організації «Асоціація гірських провідників «Ровінь», Стратегічний план діяльності до 2020 року та операційний план дій на 2016 та першу половину 2017 року. Ми вдячні всім хто долучився та ЄДНАННЮ за надану підтримку. Про всі здобутки та напрацьовані документи можна буде отримати інформацію на нашому офіційному сайті вже до 30.05.2016 року.

Загальні Збори Членів Асоціації

26/02/2016 року провели Загальні Збори Членів Асоціації. Обговорювали напрямки діяльності. Аналізували і планували. Дякуюємо всім хто знайшов час та можливість долучитись.

Асоціація Гірских Провідників "Ровінь"'s photo.
 

Загальні збори

 26.02.2016 року о 16:00 год. за адересою: м.Львів, вул.Кривоноса 10/6, будуть проведені Загальні Збори ГО "Асоціації Гірських Провідників "Ровінь".
На Загальних Зборах:

 • буде представлена оновлена структура організації. 
 • керіники напрямків представлятимуть своє бачення розвитку та готові розроблені туристичні продукти, які будуть запропоновані для широкого загалу на ринку туристичних послуг від імені Асоціації.
 • для всіх Членів Асоціації буде продемонстровано вигоди від членства та запропоновано новий формат співпраці з комерційної точки зору.
 • буде обговорена перспектива проведення семінарів з підвищення кваліфікації 
 • буде донесена інформація про відновлення вступних та підвищення розміру щорічних Членських внесків.
 • буде обговорено план діяльності асоціації на 2016 рік.
 • відбудеться обмін думками, планами, ідеями і т.д. між Членами Асоціації.