Висловлюємо подяку лижній школі Канданчу, Піренеї Іспанія, за зимову форму для рятувальників

Громадська організація Асоціації Гірських Провідників «Ровінь» висловлює подяку лижній школі Канданчу, що знаходиться в Піренеях Іспанії, за зимову форму, а також Польській медичній місії за посередництвом якої відбулась передача уніформи для громадських гірських рятувальників Львівщини та Івано-Франківщини.

В іспанській школі працюють близько 100 інструкторів з навчання катанню на лижах. Кожні два роки за рішенням Ради Директорів Школи зимові лижні костюми передаються організаціям, які заслуговують на підтримку. У 2017 році Школа вирішила передати форму громадським гірським рятувальникам ГО Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» (м. Львів) та ГО «Гірський рятувальний центр»  (м. Івано-Франківськ).

Українські активісти безпеки пересування в горах вдячні координатору ініціативи Артуру Нємчику, волонтеру Польської гуманітарної команди, за налагодження співпраці із іспанською гірськолижною школою та за допомогу в отриманні костюмів.

 

-        Escuela de esqui Candanchu (Лижна школа Канданчу www.escueladeesquicandanchu.com )

-        Polska Misja Medyczna (Польська медична місія www.pmm.org.pl)

Навчальний семінар підвищення кваліфікації гірських провідників 2017.

В період з 02.10 до 04.10.2017 року ми провели навчальний семінар на Закарпатті. В програмі були букові праліси та карстовий міст, бункери Лінії Арпада, гейзер, перевал Прислоп, музуї Колочави. Тепер якщо ви плануєте подорож і вам потрібен гід - звертайтесь! Маємо що запропонувати! Wink

 

Розпочато роботу над організаційним розвитком

22 квітня ми розпочали роботу над організаційним розвитком Асоціації.
До процесу творення залучено виконавчий колектив та Правління організації. Цю діяльність ми проводимо завдяки гранту наданого ІСАР «Єднання» в рамках Програми «Платформа розвитку громадянського суспільства. Конкурс грантів з організаційного розвитку». Результатом нашої спільної діяльності має бути відкоректована місія Громадської організації «Асоціація гірських провідників «Ровінь», Стратегічний план діяльності до 2020 року та операційний план дій на 2016 та першу половину 2017 року. Ми вдячні всім хто долучився та ЄДНАННЮ за надану підтримку. Про всі здобутки та напрацьовані документи можна буде отримати інформацію на нашому офіційному сайті вже до 30.05.2016 року.

Загальні Збори Членів Асоціації

26/02/2016 року провели Загальні Збори Членів Асоціації. Обговорювали напрямки діяльності. Аналізували і планували. Дякуюємо всім хто знайшов час та можливість долучитись.

Асоціація Гірских Провідників "Ровінь"'s photo.
 

Збори Правління

06.09.2017 року в офісі Асоціації у м.Львові відбулись збори Правління ГО АГП "Ровінь". Серед іншого було прийнято рішення щодо проведення семінару з підвищення кваліфікації для фівців туристичного супроводу в період з 02 по 04 жовтня 2017 року, виїзд для відновлення знаків на туристичних шляхах 16-18.10.2017 року, забезпечення зимовою уніформою (футболки, куртки, штани), проведення курсів для гірських провідників у 2017-2018 роках з 17.11.2017 року.