17 березня у м.Львові відбулась Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

Платформу для співпраці гірських рятувальників в Карпатському регіоні в рамках проекту за фінансової підтримки International Visegrad Fund закладено!

17 березня 2018 року відбулася міжнародна конференція за участю представників ГО Асоціація Гірських Провідників "Ровінь", ГО Гірський рятувальний центр, Grupa Krynicka GOPR, Horská služba Pieninského národného parku, Horská služba ČR, Другий Спеціалізований Центр Швидкого Реагування ДСНС України, Гірська оперативно-рятувальна служба, "Туристсько-спортивна спілка України", Контрольно-рятувальні служби Львівщини, Закарпаття, Чернівецької області, Львівської ОДА та Івано-Франківської Обласної Ради, ГО «Туристичне Товариство Карпатські стежки» Туристично-спортивний клуб "Чорногора", «Хвилі Черемошу», КП «Муніципальна варта м. Івано-Франківськ», а також бізнесу та діючих гірських рятувальників. Загалом участь у конференції прийняли понад 60 учасників.

Європейські партнери готові поділитись досвідом діяльності добровільних гірських пошуково-рятувальних служб та моделями співпраці з органами державної влади.

Результатом конференції стане підписаний меморандум про співпрацю між усіма зацікавленими органами влади, організаціями, службами та фізичними особами в Україні (які взяли участь у конференції і не тільки). Також усіх учасників буде об’єднано в групу на сторінці проекту Project "Carpathian Mountain Rescue Cooperation Platform" («Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників»), де ми в режимі реального часу можемо спілкуватись, висловлювати свої думки та пропозиції щодо об’єднання та домовлятись про здійснення реальних кроків щодо покращення стану безпеки туристів у Карпатському регіоні.

Висловлюємо подяку всім небайдужим, які долучились до підготовки та проведення Міжнародної конференції, а особливо International Visegrad Fund за фінансову підтримку, відділу з питань міжнародних зв'язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради, Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, правлінню Асоціації гірських провідників "Ровінь".

Конференції з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

17 березня 2018 р. м. Львові відбудеться Міжнародна конференція "З питань безпеки туристів у Карпатському регіоні» в рамках реалізації проекту "Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників", що реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. 

Організатор: ГО Асоціація гірських провідників «Ровінь»

Партнери:

  • Громадська організація «Гірський рятувальний центр», м. Івано-Франківськ
  • Гірська добровільна рятувальна служба – Група Криніцка (Польща)
  • Гірська рятувальна служба Пенінського національного парку (Словаччина)
  • Гірська служба Чеської Республіки (Єзерські гори)

В програмі серед іншого передбачено обговорення та дискусії стосовно можливостей трансформація досвіду партнерів для реформування гірської рятувальної служби в Україні. 

Місце проведення: Конференц-зал готелю «СВ», вул. П. Орлика 5 Б

Навчання з лавинної безпеки

23-25 лютого в с.Пилипець за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду відбулись спільні навчання з лавинної безпеки в який прийняли участь гірські провідники, рятувальники та фрірайдери. Тренери з Польщі та Словаччини поділились знаннями та досвідом стосовно: видів лавин, визначення ступнів лавинної небезпеки різними методами, способів запобігання потрапляння у лавину, а також використання у зимових походах біперів (піпсів), організація і проведення пошукових робіт та багато іншого. Сподіваємось, що такі навчання відбуватимуться на регулярній основі та охоплюватимуть якомога більшу кількість слухачів. Всім безпечних походів.

Зустріч гірських провідників «Шлях від ідеї до міжнародної співпраці».

20 січня 2018 року о 10:00 відбудеться Зустріч гірських провідників присвячена десятиріччю «Асоціації гірських провідників «Ровінь». Зустріч відбудеться в приміщенні Музею етнографії та художнього промислу, Інституту народознавства, у м. Львові, проспект Свободи, 15, 2 поверх, Актовий зал.

В програмі:

Частина 1 (з 10:00 до 14:00) - ВХІД ВІЛЬНИЙ

«Вимоги європейського туриста до провідника». Польський досвід для українських реалій.

"Тенденції та тренди на 2018-2020 роки в активному та екологічному туризмі України".

«Чим привабити іноземного туриста в Українські Карпати?»

Напрямки діяльності «Асоціації гірських провідників «РОВІНЬ».  

Частина 2 (з 15:00 до поки вистарчить сил) – ВХІД 450 грн.

Неформальне святкування 10-річчя Асоціації гірських провідників «РОВІНЬ» Святковий обід, вечір музики та туристичного спілкування, святковий торт.

Попередня реєстрація на Частину 2 обов’язкова.

Зареєструватись

З організаційних питань та реєстрації звертайтесь в офіс Асоціації або телефонуйте:

+380676093640 Любов Горбацьо

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Выражаем благодарность лыжной школе Канданчу, Пиренеи Испания, за зимнюю форму

Общественная организация Ассоциация проводников по горам «Ровинь» выражает благодарность лыжной школе Канданчу, которая находится в Пиренеях Испания, за зимнюю форму, а также Польской медицинской миссии за посредничеством которой состоялась передача униформы для общественных горных спасателей Львовщины та Івано-Франковщины.

В испанской школе работают приблизительно 100 инструкторов которые учат кататься на лыжах. Каждые два года за решением Совета Директоров Школы зимние лыжные костюмы передаются организациям, которые заслуживают на поддержку. В 2017 году Школа решила передать форму общественным горным спасателям ОО Ассоциация проводников по горам «Ровинь» (г. Львов) и ОО «Горный спасательный центр» (г. Ивано-Франковск).

Украинские активисты безопасности передвижения в горах благодарны координатору инициативы Артуру Немчику, волонтеру Польской гуманитарной команды, за налаживание сотрудничества с испанскою горнолыжной школой и за помощь в получении костюмов.

 

-        Escuela de esqui Candanchu (Лыжная школа Канданчу www.escueladeesquicandanchu.com )

Polska Misja Medyczna (Польская медицинская миссия www.pmm.org.pl)