Перший раз в похід

Ви давно мрієте піти у похід? Справжній похід: коли після дня ходьби з наплічником на плечах, Ви задоволені побаченим і пройденим сідайте біля багаття і їсте найсмачнішу вечерю у Вашому житті. Ви і не думали, що гречка з тушонкою може бути такою смачною! А потім, з новими Вашими знайомими, Ви довго розмовляєте, жартуєте і смієтеся. Перед тим як піти в намет спати Ви обов’язково піднімете голову, щоб подивитися на небо. Такої кількості зірок як в горах Ви ніде не побачите.

Маршрут: с. Сянки-г. Перейба (1018 м)-г. Старостина (1229)-г. Пікуй (1408 м)-пер. Верецький

Відстань:  38 км

Складність: 1   2   3   4   5

Ціна: 990 грн

Старт: Львів 9:00

Фініш: Воловець 16:00

Подати попередню заявку на участь в поході

А ранок! Ви прокидаєтесь під спів птахів, які сповіщають про початок нового, цікавого дня. Звичайно, треба встати раніше щоб насолодитися одним з найпрекрасніших моментів на Землі – схід сонця в горах. А як приємно милуватися цим видовищем і пити запашну каву або теплий трав’яний чай. А потім сніданок, збір табору і знову в дорогу. Шлях, який обіцяє нам неперевершені панорами гірських хребтів і долин річок, аромати запашних полонин і прохолоду лісу. Це обов’язково треба спробувати!

Світанок у Карпатах (автор Igor Melika)

Світанок у Карпатах (автор Igor Melika)

Але у Вас немає впевненості чи зможете Ви? Ви сумніваєтеся у своїх фізичних і психологічних силах? Ви думаєте, що якщо Ви будете у групі новачок, то постійно будете відставати, а бувалі будуть попереду? І крім цього у Вас ще виникає купа питань? Не переживайте! Ці питання вирішить Ваш провідник! У цьому поході будуть туристи, які перший раз йдуть у похід. А також ті, хто хоче навчитися отримувати задоволення від кожної хвилини походу. Хто хоче навіть на підйомі споглядати красу гір, а не клясти підйом, наплічник, групу і провідника при тому, бачачи перед собою тільки землю.

Вододільний хребет (автор Igor Melika)

Вододільний хребет (автор Igor Melika)

Досвідчений провідник підкаже Вам у чому секрет легкого подолання крутого підйому; в якому темпі треба рухатися. Також розповість, як правильно упакувати рюкзак; як вибрати місце під намет. Ви дізнаєтеся секрети розпалювання багаття та багато цікавих і корисних навичок. Тут Ви відпочинете, познайомитеся з новими людьми і можливо у Вас з’явитися хобі, яке буде Вам приносити масу задоволення.

На хребті (автор Igor Melika)

На хребті (автор Igor Melika)

Ми живемо для того щоб втілювати наші мрії в реальність. Так за справу!

Умови туру

990 грн – Вартість туру без знижок та оренди спорядження;

У вартість входить:

 • Харчування під час походу: два обіди-перекуси; безалкогольні, гарячі вечеря та сніданок;
 • Оплата екскурсійних об’єктів включених в програму;
 • Страхування від нещасного випадку на період туру;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Загальна аптечка;
 • Супровід гіда-екскурсовода;
 • Консультації перед туром;

У вартість не входить:

 • Проїзд транспортом під час походу;
 • Прокат власного спорядження (намети, наплічники, каримати, спальники та інше). В нас Ви можете взяти спорядження на прокат.
 • Напої та харчування поза програмою туру;
 • Сувеніри;

Оплата

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 30% вартості туру. У випадку відмови від туру гроші не повертаються. Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити на карточку (не пізніше 3-ох днів до туру) або безпосередньо гіду-екскурсоводу перед початком туру.

Додаткові видатки

Проїзд близько 150 грн (залежить від кількості учасників групи). Харчування та напої поза програмою туру та сувеніри.

Можливі зміни та форс-мажор

Гід-екскурсовод має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

У форс-мажорних ситуаціях (погодні умови, нещасні випадки та ін..) учасникам туру гроші за тур не повертаються.

Подати попередню заявку на участь в поході

Де зустрічається група?

У Львові біля будівлі приміського залізничного вокзалу зі сторони перонів.