Екологічна акція «Купальське відродження-2011»

Відбулася акція зі збору сміття на туристичних рекреаційних об’єктах гірської місцевості Львівщини «Купальське відродження-2011».
До екологічної акції долучилося 35 волонтерів із різних куточків України: Львова і Львівщини, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Києва, Донецька, Одеси.
Вони очищували від сміття територію довкола древнього печерного монастиря біля села Розгірче, скель біля села Ямельниця, територію навколо водоспаду Кам’янка, стежку до водоспаду Гуркало, берег річки Стрий від села Довге до села Підгородці, озера поблизу хутора Ровінь.
Разом із цим волонтери мали чудову нагоду ознайомитися з принадами місцевості, історією, традиціями і звичаями краю, виробити у собі відповідальне ставлення до природи, перейняти основи екологічного мислення, гірського туризму.
Для зміни ставлення відпочивальників та місцевого населення до проблеми засмічення під час акції «Купальське відродження 2011» у селах Розгірче, Корчин, Крушельниця, Ямельниця, Підгородці, Сопіт, Довге розклеювали плакати із закликом зберігати чистоту. Також відбувся круглий стіл з представниками місцевої влади, громади та бізнесу щодо організації збору та утилізації сміття у регіоні та аспектів екологічного виховання.
11 липня ПП «Центро-ПАК» у м. Стрий прийняло на утилізацію 5 кубометрів пресованих пластикових пляшок, 30 столітрових мішків скла, 6 столітрових мішків залізних виробів для переробки, а також 15 столітрових мішків різного сміття, що не піддається переробці.