«Відбудуймо в уяві речі, яких вже не існує і доповнімо ними картину реальності»

Асоціація гірських провідників "Ровінь" бере участь у проекті «Відбудуймо в уяві речі, яких вже не існує і доповнімо ними картину реальності», реалізатором якої є Угнівська міська рада.  Партнером а також бенефіціаром проекту є Гміна Werbkowice.

Місце реалізації: Україна, Львівська область, Сокальський район, місто Угнів.

Метою проекту є: Підвищення свідомості місцевих громад на транскордонних територіях з Гміни Вербковиці та міста Угнова, через підтримку та популяризацію культурної спадщини регіону в формі майстер класів, представлення на відкритому повітрі обрядових дійств і предметів, що з цим пов’язані.

В рамках цього мікропроекту заплановані такі заходи:

1.Дві зустрічі робочо-навчальні між партнерами в Польщі  і на Україні .

2."Живі уроки" – стаціонарні і місцеві Майстеркласи

Переведення 8 денних майстер класів по Польській стороні  і по Українській стороні - симетричні майстеркласи. Кожен з блоків майстер класів буде складатися з 3 фаз:

  • стаціонарні майстеркласи;
  • місцеві майстеркласи;
  • впровадження/презентація здобутих знань і вмінь.

3. Пленерна постановка обрядової події

На підставі проведених майстер класних заходів буде підготовлене при участі учасників проекту, молоді, 2 обрядових події в Польщі і в Україні. В процесі постановки публіка між іншим зможе отримати виконані власноручно учасниками проекту амулети, візьме участь в обрядових конкурсах, інших активізуючи елементах події, наприклад походи, танці, співи, обрядова діяльність. Постановка відтворить давні звичаї і обряди, які практикувались на територіях бенефіціантів.

4. Реклама проекту

  • Розробка документів  які представлятимуть інформацію на тему адміністрацій Угнова і Werbkowic, опис проекту, знання, здобуті під час майстеркласів, -між іншим описи обраних обрядів; опис потенціалу культурного спадку партнерів, циклічні суспільні і культурно-мистецькі події.
  • Виставкові пленерні стінки, експонуючи перебіг проекту також культурний спадок.
  • Інтернет сторінка – яка міститиме між іншим: інформацію про проект в тому числі опис обрядових сценаріїв, фільм з постановки, опис суспільно-культурних засобів які ґрунтуються на спадку; інформація про події які вплинуть на розвиток туризм в обох партнерів,  база контактів до перепідготовлених осіб –яка слугуватиме інформуванню осіб, зацікавлених культурним спадком, обрядовістю. 
  • Рекламний фільм з постановки події.
  • Традиційні рекламні матеріали: листівки про проект між іншим: опис цілей проекту, дії, бенефіціанти; плакати; авторучки з надруком інформації про проект; рекламні плакати-банери; інформація про проект в місцевих медіа; проектні банери.

Проект створює досконалі підстави для трансграничного співробітництва. У проекті буде задіяний спільний виконавчий колектив. Тим самим адміністративна структура, спільна для обох партнерів, являє платформу спільної, безпосередньої роботи над проектом. Великою доданою цінністю цього проекту є пізнавання окремих осіб з організації і установи з обох сторін границі, вивчення культурних кодів, мовних, звичаїв і традиції також пізнавання інших думок і поглядів на трансграничне співробітництво.