Проведено спільні українсько-польські навчання для екскурсоводів

25-30 березня 2015 р. Громадською організацією «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь», було проведено спільні українсько-польські навчання для екскурсоводів з міст-партнерів учасників парасолькового проекту “Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної  спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств”, що фінансується Європейським Союзом в межах програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь - Україна 2007-2013. 

       В навчаннях прийняло участь по 18 представників з польської та української сторони – це екскурсоводи та гіди-перекладачі, працівники туристичних компаній та екскурсійних бюро,  туристично-інформаційних центрів (пунктів) а також працівники місцевих краєзнавчих музеїв. В ході проведених лекційних занять та огляду об’єктів на місцевості екскурсоводи з двох країн ближче познайомились один з одним, підвищили свій рівень кваліфікації, пізнали та розробили нові туристичні маршрути. Адже саме вони будуть забезпечувати надання екскурсійних послуг в містах-партнерах проекту: Белз, Жовква, Самбір, Броди, Угнів, Жидачів – по українській стороні та Гмінах Вербковіци, Белжець, Ясло, Спічин, Стрижівському та Саноцькому повітах – по польській стороні. 

       Крім цікавих лекцій та практичного відвідування міст польські колеги мали змогу ще раз на власні очі переконатись у сприятливому для туризму середовищі та спокійній і безпечній ситуації в Україні для туристів. Саме на цьому було зроблено акценти паном Андрієм Мацелюхом - директором Львівської Асоціації Розвитку Туризму та Іваном Горбацьо – генеральним директором Асоціації Гірських Провідників “Ровінь”. А також слухачі ознайомились з історією та сьогоденням: міста Угнова – найменшого міста в Україні, Белза, королівського міста Жовкви, величним Самбором, багатою Жидачіщиною та мультикультурним містом Броди.