Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення


Спільно з Консорціумом із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) у рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» Програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні Уряду Великої Британії

З 06.12.2015 до 12.12.2015 року у місті Львові була зреалізована програма "Розвиток внутрішнього туризму та підготовка кадрів туристичного супроводу" за підтримки Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) у рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» Програми запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці в Україні Уряду Великої Британії

                У  програмі взяли участь зацікавлені у розвитку туризму особи зі сходу України: з Запорізької, Луганської, Харківської та Дніпропетровської областей. Серед них представники як державного, освітнього так і приватного (підприємці) сектору, зацікавлені у розвитку туризму у своїх регіонах та відкриті для  співпраці.

В рамках навчань відбулося знайомство з діяльністю Туристично-інформаційного центру міста Львова,   зустрічі з представниками управління туризму Львівської міської ради, представниками управління туризму та курортів (Департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації),  під час яких учасники ознайомились з діяльністю органів влади та самоврядування,  скерованою на популяризацію Львова та розвиток туризму.

Добрі практики та приклади реалізації проектів в галузі туризму,  реалізовані громадськими організаціями, пошук фінансування продемонстровано на прикладі діяльності громадської організації «Асоціація гірських провідників «Ровінь». Практикуючі гіди, провідні викладачі курсів екскурсоводів, туристичні оператори, орієнтовані виключно на внутрішній та в’їзний туризм розповіли про  створення та продаж туристичних продуктів, враховуючи специфіку місцевості, власний колорит та індивідуальність регіону .

На прикладі містечок Броди, Олесько, Підгірці учасники пересвідчились у значних можливостях використання потенціалу малих міст  Львівської області для створення додаткових туристичних продуктів в загальній концепції розвитку туризму в регіоні.

Для фахівців освітніх заладів цікавим питанням для вивчення стала діяльність курсів екскурсоводів у Львові та області, розробка навчальних програм для гідів на прикладі розробки навчальної програми для підготовки екскурсоводів по місту Львову та замках львівщини.

Заключна сесія була присвячена підсумкам навчання та плануванню подальших дій, обговоренню застосування набутих знань, можливостей використання прикладів і досвіду в своїй громаді чи організації.

Фото.