"Збільшення туристичної атракційності фортів в Мостиському районі та Перемишльському повіті."

                                                                                     

Проект "Збільшення туристичної атракційності фортів в Мостиському районі та Перемишльському повіті." Презентація проекту. Детальніше.

Проект реалізовуватиметься на території Львівської області (Україна) та Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) з 01. лютого 2014 року до 30 листопада 2014 року, протягом 10 місяців.

Бенефіціар проекту: АГП «РОВІНЬ»;

Партнер проекту:

        - ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО ТУРИСТИЧНО -КРАЄЗНАВЧЕ ВІДДІЛ ІМ. ДР. М.ОРЛОВІЧА В ПЕРЕМИШЛІ (РП).

Головною метою проекту є сприяння розвитку туризму навколо об’єктів фортеці Перемишль, шляхом підготовки кваліфікованих кадрів, з числа місцевих мешканців, для супроводу туристів по транскордонним туристичним маршрутам, що об’єднують окремі форти в єдиний туристичний продукт.

Конкретні цілі яких хочуть досягнути партнери проекту:

 1. Налагодити контакти між місцевими фахівцями туристичного супроводу (екскурсоводи, гіди-перекладачі, гірські провідники та ін.) по дві сторони кордонів ЄС, з метою комплексного представлення ними туристичних можливостей та культурних особливостей регіону.
 2. Підготувати нових та підвищити кваліфікацію практикуючих екскурсоводів. Особливо у прикордонних містах та селах Мостиського району та Перемишльського повіту.
 3. Сприяти уніфікації стандартів обслуговування і рівня сервісу який надається туристам.
 4. Завдяки проведеним заходам сприяти зайнятості місцевого населення, що проживає в прикордонних містах та селищах, створити нові робочі місця в галузі туризму і надання послуг. 

Конкретними заходами проекту будуть:

 1. Проведення інформаційної компанії по проекту (надсилання офіційних повідомлень, прес-релізів, публікації в ЗМІ).
 2. Проведення 2-ох офіційних зустрічей (по 5 осіб в кожній делегації) тривалістю 1 день (одна у Львові та одна в Перемишлі) за участі Членів Правління та керівників виконавчих колективів партнерських організацій.
 3. Підготовка навчальних програм для змішаних груп фахівців туристичного супроводу з України та Польщі.

Прграма семінару для гідів та фахівців туристичного супроводу.

 1. Опрацювання та видавництво інформаційно-методичних матеріалів та практичного посібника для фахівців туристичного супроводу які працюють у транскордонному регіоні. Детальніше.
 2. Проведення теоретичних занять в рамках шестиденних курсів для екскурсоводів в яких приймуть участь представники партнерських організацій проекту та звичайні громадяни, що хочуть працювати екскурсоводами (і не тільки на об’єктах фортеці Перемишль) тривалістю 8 годин щоденно. Фото.                      
 3. Проведення шестиденних стажувань слухачів теоретичної частини на об’єктах фортеці Перемишль та інших туристичних об’єктах по дві сторони кордонів ЄС, які знаходяться у Перемишльському повіті та Мостиському районі. Фото. 

           Проведення шестиденних стажувань на об'єктах фортеці Перемишль у Польщі. Фото.

 1. Розробка та виготовлення відзнак для слухачів про участь у проведених навчаннях, а також уніформи та спеціальних емблем екскурсоводів.
 2. Встановлення інформаційних таблиць поблизу туристичних об’єктів, з інформацією про можливість замовити екскурсію і вказаними конкретними даними осіб які пройшли фахове навчання на екскурсовода з числа місцевих мешканців.
 3. Створення/оновлення діючих Інтернет сторінок які б популяризували роботу екскурсоводів та інформували туристів щодо існуючих транскордонних екскурсійних маршрутів.

У продовж всього проекту буде зроблено акцент на налагодження співпраці та знайомстві людей які живуть та працюють в одній галузі по дві сторони кордонів ЄС. Під час спільних навчальних поїздок і семінарів, фахівці налагодять контакти, більш близько пізнають один одного та стануть приятелями. У майбутньому це спростить комунікацію між ними. Натомість дасть змогу спільно вирішувати існуючі проблеми, створювати спільні туристичні маршрути та пропонувати готові туристичні продукти транскордонного регіону.

Практичними результатами стануть:

 1. поінформованість широкої громадськості, а особливо жителів Мостиського району та Перемишльського повіту, щодо діяльності по проекту. Особливий акцент здійснюватиметься на залучені бажаючих пройти навчання на екскурсовода. (мін. 40 надісланих прес-релізів, мін. 10 публікацій про діяльність в рамках проекту);
 2. налагоджені зв’язки та партнерські відносини під час двох офіційних зустрічей в яких прийме участь 10 осіб, що представлятимуть органи правління та виконавчі колективи партнерських організацій по дві сторони кордонів ЄС. Обговорено існуючі проблеми та окреслено механізми та шляхи їх вирішення;
 3. розроблено навчальну програму для підготовки екскурсоводів з двох країн (1 програма);
 4. здійснено публікації практичного посібника для фахівців туристичного супроводу (1000 шт.) та  буклету який буде популяризувати діяльність екскурсоводів та гідів перекладачів по дві сторони кордонів (1000 шт);
 5. проведені спільні теоретичні заняття в рамках шестиденних курсів для екскурсоводів (для 34 осіб), тривалістю (8 годин щоденно);
 6. проведені стажування осіб які пройшли теоретичний курс навчання на туристичних об’єктах Мостиського району та Перемишльського повіту (34 особи, 6 днів, 8 годин щоденно);
 7. розроблені та виготовлені легковпізнавані уніформи для екскурсоводів (40 комплектів) куртки, майки, нагрудні значки;
 8. встановлені туристичні знаки з інформацією щодо можливості замовити екскурсовода в даній місцевості (по 10 знаків в кожного боку кордонів ЄС);
 9. діюча інтернет сторінка яка популяризуватиме діяльність екскурсоводів, громадських об’єднань до яких вони входять і екскурсійні маршрути транскордонного регіону (1 сторінка). Детальніше на  http://www.fort-przemysl.info

Заплановані в рамках проекту заходи є взаємодоповнюючими та на думку партнерів проекту своєчасними та найбільш ефективними. Ідея проекту виникла і розроблялась спільними зусиллями громадських організацій по дів сторони кордонів ЄС і на даний час є найбільш ефективним механізмом допомоги місцевим адміністраціям та органам самоврядування в промоції їх туристичних можливостей на місцях.

          Прес-релізи         

         Про нас пишуть         

       Презентації        

Прес-реліз №1 від 22.02.2014р.        

Прес-реліз №2 від31.03.2014р. 

Прес-реліз №3 від15.08.2014р.

 

    

 Львівська обласна державна адміністрація 
 Інформаційний простір Львівщини
 ЗУНР.ІНФО те що цікавить Захід
 Главрепорт.net
 УкрЗахідІнформ
 Newspaper.net
 Львівська обласна державна адміністрація
 Мандруймо Львівщиною
 
 
    Презентація