Табір в Польщі "На кордоні культур"

1 день Виїзд зі Львова і прибуття до Перемишля опівдні. Розміщення в притулку PTTK (Польского Товариства Туристично-Краєзнавчого). Обід. Знайомство з гідом. Прогулянка парком Знесіння та огляд панорами міста з оглядового майданчика розташованого на Татарському пагорбі. Вечеря. Ночівля.

день сніданок. Зустріч з гідом. Екскурсія Перемишлем: старе місто, готична латинська катедра, греко-католицька катедра (найцінніший в Польщі іконостас), Королівський замок XIV століття, площа Ринок зі скульптурою бравого вояка Швейка, підземеля Перемишля - туристичний маршрут під будинками середньовічного міста, будівля залізничного вокзалу (найкрасивіша залізнична станція в Польщі). Під час екскурсії перерва на обід в одному з ресторанів міста. Повернення до готелю. Вечеря. 

день Сніданок. Виїзд в Карпати. По дорозі відвідуємо етнографічний музей в Саноку (Скансен - музей народної архітектури та побуту, є одним з найкрасивіших музеїв під відкритим небом в Європі (мальовниче розташування на правому березі річки Сян в Саноцько-Турчанських передгір'ях які досить точно відображають ландшафт Підкарпаття). З точки зору кількості об'єктів є найбільшим музеєм під відкритим небом в Польщі. На площі 38 га представлені культурні об’єкти польсько-українського прикордоння. Індивідуальні етнографічні групи (бойки, лемки, прикарпатці та долиняни) передставлені окремими секторами. Вечеря. Прибуття в село Wołkowyja. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.

4 день сніданок. Отримання сух-пайку. Вихід на маршрут: Przełęcz Orłowicza – Połonina Wetlińska (1253) – притулок на полонині (в притулку працює пункт Гірської добровільної рятувальної служби - Розмова з рятувальниками про їх роботу) – Berehy Górne – Połonina Caryńska (1297) – Przełęcz Wyżniańska - розрахунковий час переходу 8 год. Командні ігри під час походу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

5 день сніданок. Отримання сух-пайку. Вихід на маршрут: Szeroki Wierch – Tarnica (1346) – Halicz – Rozsypaniec – Wołosate - розрахунковий час переходу 7 годин. Командні ігри під час походу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

6 день сніданок. Переїзд в Поляньчик. Круїз по озеру Соліна на кораблі, яке багатьма називається "Бещадським морем", прогулянка по греблі найбільшого штучного озера в Польщі. Озеро було створено в 1968 році для утримання вод річок Сян і Солінка плотиною, як має 81,8 м у висоту (найвища в Польщі) і 664 м в довжину. Переїзд в село Myczkowce – прогулянка по греблі, а також відвідування Екумінічного культурного центру де на десяти невеликих пагорбах були встановлені макети старих дерев'яних церков, православних та греко-католицьких, з району Південно-Східної Польщі та сусідів зі Словаччини та України. Під час екскурсії обід. Заняття та ігри в командах під час поїздки. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

7 день сніданок. Переїзд до місцевості Uherce Mineralne. Бещадські велосипедні дрезини - це проект, що поєднує туризм і любов традицій залізничників. Це без сумніву, найкрасивіша залізнична лінія в Польщі, що налічує понад 140 років! Поїздка-екскурсія дрезиною-ровером. Заняття та ігри в командах під час поїздки. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

8 день сніданок. Переїзд в Nowosiółek. Відвідування музею природи і полювання. Екскурсія стежкою "Слідами жителів карпатського лісу." Вихід в ліс для проходеження квесту «В пошуку Скарбів». Квест з використанням компаса і GPS навігації. Пошук баз і ключів що заховані в лісі. Розкопки скарбів. Момент історії в тому місці, де колись було село. Перехід до мотузкового парку. Позакінченню багаття з сосисками. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

9 день сніданок. Переїзд в Перемишль. В дорозі відвідання: замку в Красічині - замок є одним з найкрасивіших скарбів ренесансної архітектури в Польщі, також є одним з найкрасивіших замків в Європі побудований на рубежі шістнадцятого та сімнадцятого століть. Навколо замку парк, який є місцем надзвичайно красивим, дивне багатство форм і кількість зібраних рослин, величні дерева. Дуби та липи - що налічують понад 150 років, в даний час є головною визначною пам'яткою парку і незвичайною пам'яттю про останні власників - Сапігів. Великий романтичний парк і ренесансний замок, прекрасно інтегровані в ландшафт Перемишльського передгір'я). Екскурсія парком та відвідання замку з гідом; форт I Salis Soglio в місцевості Siedliska (один з найсильніших фортів Фортеці Перемишль). Під час екскурсії обід. Розміщення в притулку ПТТК. Вечеря. Нічліг.

10 день сніданок. Підведення підсумків. Прощанняі виїзд в сторону кордону. Прибуття до Львова близько 15 години.

 Подати попередню заявку на участь

Дата: 27 червня - 06 липня
Ціна: 500 євро / з учасника
Вік 14 - 18 років
Ціна включає в себе:

  • транспортні послуги з перевезення автобусом 
  • супровід гіда протягом всього терміну перебування,
  • проживання в Перемишлі (двомісні кімнати, з вигодами на коридорі);
  • походи та проживання в горах (проживання в готелі, з вигодами на коридорі),
  • харчування: сніданок, обід і вечеря, або сух-пайок замість обіду під час походу
  • багаття з сосисками,
  • місцеві гіди в певних місцях,
  • оплата квитків для відвідання усіх запланованих місць та заходів.