Запрошуємо волонтерів

Громадська організація "Асоціація гірських провідників «Ровінь» яка є неприбуткова, незалежна, добровільна, некомерційна організація, що об'єднує фахівців туристичного супроводу, активістів, волонтерів та рятувальників з метою популяризації та розвитку туризму у Карпатському регіоні, запрошує волонтерів. Разом можемо більше.

Місія ГО "Асоціація гірських провідників "Ровінь" - ми, фахівці туристичного супроводу, пропагуємо та розвиваємо активний туризм, допомагаємо цікаво та безпечно мандрувати.

Діяльність організації є різноманітною та різноплановою. Це і туристичний супровід, і підготовка кадрів, і допомога в обслуговуванні масових заходів (фестивалі, змагання, пробіги), і маркування туристичних шляхів, і допомога при пошуково-рятувальних роботах, зокрема у горах. Проводимо навчання гірських провідників та міжнародні тренінги для гірських рятувальників. Заходи зі збереження історичної та культурної спадщини, кулінарних традицій, та охорони природи.

Асоціація готує до друку та публікує промоційні та навчальні матеріали, путівники, пісенники, книги з рецептами кулінарних страв та рекламні матеріали про історичну, культурну та природну спадщину Карпатського регіону. Ми активно співпрацюємо з програмами міжнародної технічної допомоги та отримуємо гранти на фінансування цікавих проектів у партнерстві з колегами з-закордону.

Для ефективного виконання наших завдань нам часто потрібна допомога волонтерів. Якщо вам близька по духу наша діяльність - ласкаво просимо до нас в команду! Заповнивши анкету, Ви отримуватимете повідомлення про наші заходи, до яких можна долучатися.

Анкета для реєстрації волонтерів знаходиться за цим посиланням.

Запрошуємо разом робити корисні справи та активно проводити дозвілля!

 

Тренінг для гірських провідників та рятувальників в Україні

В період з 12 до 16 грудня 2018 року у Ворохті відбудеться тренінг для гірських провідників та рятувальників з України, Чехії, Словаччини та Польщі. Захід відбуватиметься в рамках проекту "Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників" за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. В програмі: заняття з лавинної безпеки, транспортування потерпілих на гірськолижних трасах, евакуація з канатно-крісельних підйомників, та багато іншого.

Тренінг для гірських провідників та рятувальників у Чеській Республіці

05-09 вересня 2018 р. відбулись спільні навчання гірських рятувальників з України, Польщі, Словаччини, Чехії на базі Гірської служби Чеської Республіки (Єзерські гори) (Horská služba ČR o.p.s. (Jizerske hory). Захід відбувся за фінансової підтримки Вишеградського Фонду International Visegrad Fund. Обмін інформацією, нові методи та знання при рятувальних операціях, навики роботи в складних теренах, надання медичної допомоги та ін. А також безпосередня участь команд з України в міжнародних змаганнях гірських рятувальників!

17 березня у м.Львові відбулась Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

Платформу для співпраці гірських рятувальників в Карпатському регіоні в рамках проекту за фінансової підтримки International Visegrad Fund закладено!

17 березня 2018 року відбулася міжнародна конференція за участю представників ГО Асоціація Гірських Провідників "Ровінь", ГО Гірський рятувальний центр, Grupa Krynicka GOPR, Horská služba Pieninského národného parku, Horská služba ČR, Другий Спеціалізований Центр Швидкого Реагування ДСНС України, Гірська оперативно-рятувальна служба, "Туристсько-спортивна спілка України", Контрольно-рятувальні служби Львівщини, Закарпаття, Чернівецької області, Львівської ОДА та Івано-Франківської Обласної Ради, ГО «Туристичне Товариство Карпатські стежки» Туристично-спортивний клуб "Чорногора", «Хвилі Черемошу», КП «Муніципальна варта м. Івано-Франківськ», а також бізнесу та діючих гірських рятувальників. Загалом участь у конференції прийняли понад 60 учасників.

Європейські партнери готові поділитись досвідом діяльності добровільних гірських пошуково-рятувальних служб та моделями співпраці з органами державної влади.

Результатом конференції стане підписаний меморандум про співпрацю між усіма зацікавленими органами влади, організаціями, службами та фізичними особами в Україні (які взяли участь у конференції і не тільки). Також усіх учасників буде об’єднано в групу на сторінці проекту Project "Carpathian Mountain Rescue Cooperation Platform" («Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників»), де ми в режимі реального часу можемо спілкуватись, висловлювати свої думки та пропозиції щодо об’єднання та домовлятись про здійснення реальних кроків щодо покращення стану безпеки туристів у Карпатському регіоні.

Висловлюємо подяку всім небайдужим, які долучились до підготовки та проведення Міжнародної конференції, а особливо International Visegrad Fund за фінансову підтримку, відділу з питань міжнародних зв'язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради, Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, правлінню Асоціації гірських провідників "Ровінь".

Лавинні навчання на Боржаві. Теорія і практика.

Закарпаття, Пилипець 23-25.02.2018

Цільові групи: гірські провідники, гірські рятувальники, фрірайдери.

Захід відбувається за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду

Участь в заході безкоштовна. Кількість місць обмежена (28 осіб).

Інструктори навчань:

Milan Lizuch (рятувальник та лектор осередку лавинної безпеки Словацької гірської служби)

Karolina Kiwior (гірський рятувальник GOPR, гідеса по горах. - https://www.facebook.com/karolina.kula.351

            Контактна особа для реєстрації: Олександр Шевченко тел.: 0979098328 https://www.facebook.com/profile.php?id=100001600103895

Лавинні навчання передбачають комплекс теоретичних та практичних занять щодо безпечного пересування в горах у зимово-весняний період часу. Перегляд презентацій та відеофільмів. Копання шурфів на предмет дослідження складу сніжного покрову. Оцінка лавинної небезпеки. Використання лавинного спорядження: зонд, лопата, піпс (лавинний трансивер). Організація та проведення пошукових операцій з порятунку та знаходження потерпілих під лавиною. Знання. Методи. Кращі практики. І безумовно обмін досвідом.

            Лекційні заняття проходитимуть у с.Пилипець, Закарпатської області зокрема у колибі «Горянин» (недалеко крісельного витягу), а практичні на горі Гимба.

Програма

1 день 23.02.2018 (п’ятниця)

13.00 виїзд зі Львова

17.00 прибуття в Пилипець. Поселення.

18.00 знайомство з учасниками та інструкторами. Вечеря.

2 день 24.02.2018 (субота)

8:00 сніданок

9.00 лекція в залі колиби «Горянин» (2 поверх)

11.00 перерва на обід

12.00 вихід в гори на практичне заняття

16.00 повернення в колибу «Горянин». Продовження лекційних занять.

20.00 Вечеря. Вільний час

3 день 25.02.2018 (неділя)

8:00 сніданок

9.00 вихід в гори на практичні заняття

14.00 закінчення занять. Обід. Пакування речей.

18.00 виїзд з Пилипця

Участь в лавинних навчаннях є безкоштовною.

Можливі витрати:

1. Проїзд бусом за маршрутом Львів – Пилипець - Львів  - 250 грн./ос.

2. Проживання + харчування 350 грн./ос./день (сніданок, вечеря) х 2 дні = 700 грн./ос. (можна знайти поселення дешевше, вже від 100 грн./ос.)

3. підйомник 120 грн./ос./раз х 2 рази = 240 грн./ос.

Разом приблизно можливих витрат на особу: 1190 грн

Кількість місць обмежена. При формуванні списку учасників перевагу буде надано особам, які швидше зареєструвались.

Зареєструватись.