Тренінг для гірських провідників та рятувальників в Україні

В період з 12 до 16 грудня 2018 року у Ворохті відбудеться тренінг для гірських провідників та рятувальників з України, Чехії, Словаччини та Польщі. Захід відбуватиметься в рамках проекту "Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників" за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. В програмі: заняття з лавинної безпеки, транспортування потерпілих на гірськолижних трасах, евакуація з канатно-крісельних підйомників, та багато іншого.

Співпраця приносить плоди

27 вересня з нагоди Міжнародного Дня Туризму в головному офісі організації Члени Асоціації отримали ось такі симпатичні комплекти. Дякуємо всім нашим друзям та партнерам, які долучились до придбання та забезпечення нашої команди спорядженням а саме: Tomasz Włoch, Artur Niemczyk, Polish Medical Mission та лижній школі Канданчу, що знаходиться в Піренеях Іспанії.
Вже вдруге наша організація отримує зимову форму від лижної школи Канданчу (Escuela de esqui Candanchu www.escueladeesquicandanchu.com), за посередництвом Польської медичної місії (Polska Misja Medyczna www.pmm.org.pl), для громадських гірських рятувальників Львівщини та Івано-Франківщини. Спорядження як і минулого року буде використовуватись для забезпечення безпеки на гірськолижних трасах, під час проведення пошукових та рятувальних операцій в горах, а також під час лавинних навчань та проведення превентивних заходів, пов’язаних з безпекою туристів взимку на туристичних шляхах.
Віримо, що завдяки нашій роботі, туристи почувають себе в Карпатах комфортніше і безпечніше.

Тренінг для гірських провідників та рятувальників у Чеській Республіці

05-09 вересня 2018 р. відбулись спільні навчання гірських рятувальників з України, Польщі, Словаччини, Чехії на базі Гірської служби Чеської Республіки (Єзерські гори) (Horská služba ČR o.p.s. (Jizerske hory). Захід відбувся за фінансової підтримки Вишеградського Фонду International Visegrad Fund. Обмін інформацією, нові методи та знання при рятувальних операціях, навики роботи в складних теренах, надання медичної допомоги та ін. А також безпосередня участь команд з України в міжнародних змаганнях гірських рятувальників!

17 березня у м.Львові відбулась Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

Платформу для співпраці гірських рятувальників в Карпатському регіоні в рамках проекту за фінансової підтримки International Visegrad Fund закладено!

17 березня 2018 року відбулася міжнародна конференція за участю представників ГО Асоціація Гірських Провідників "Ровінь", ГО Гірський рятувальний центр, Grupa Krynicka GOPR, Horská služba Pieninského národného parku, Horská služba ČR, Другий Спеціалізований Центр Швидкого Реагування ДСНС України, Гірська оперативно-рятувальна служба, "Туристсько-спортивна спілка України", Контрольно-рятувальні служби Львівщини, Закарпаття, Чернівецької області, Львівської ОДА та Івано-Франківської Обласної Ради, ГО «Туристичне Товариство Карпатські стежки» Туристично-спортивний клуб "Чорногора", «Хвилі Черемошу», КП «Муніципальна варта м. Івано-Франківськ», а також бізнесу та діючих гірських рятувальників. Загалом участь у конференції прийняли понад 60 учасників.

Європейські партнери готові поділитись досвідом діяльності добровільних гірських пошуково-рятувальних служб та моделями співпраці з органами державної влади.

Результатом конференції стане підписаний меморандум про співпрацю між усіма зацікавленими органами влади, організаціями, службами та фізичними особами в Україні (які взяли участь у конференції і не тільки). Також усіх учасників буде об’єднано в групу на сторінці проекту Project "Carpathian Mountain Rescue Cooperation Platform" («Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників»), де ми в режимі реального часу можемо спілкуватись, висловлювати свої думки та пропозиції щодо об’єднання та домовлятись про здійснення реальних кроків щодо покращення стану безпеки туристів у Карпатському регіоні.

Висловлюємо подяку всім небайдужим, які долучились до підготовки та проведення Міжнародної конференції, а особливо International Visegrad Fund за фінансову підтримку, відділу з питань міжнародних зв'язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради, Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, правлінню Асоціації гірських провідників "Ровінь".

Конференції з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні

17 березня 2018 р. м. Львові відбудеться Міжнародна конференція "З питань безпеки туристів у Карпатському регіоні» в рамках реалізації проекту "Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників", що реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. 

Організатор: ГО Асоціація гірських провідників «Ровінь»

Партнери:

  • Громадська організація «Гірський рятувальний центр», м. Івано-Франківськ
  • Гірська добровільна рятувальна служба – Група Криніцка (Польща)
  • Гірська рятувальна служба Пенінського національного парку (Словаччина)
  • Гірська служба Чеської Республіки (Єзерські гори)

В програмі серед іншого передбачено обговорення та дискусії стосовно можливостей трансформація досвіду партнерів для реформування гірської рятувальної служби в Україні. 

Місце проведення: Конференц-зал готелю «СВ», вул. П. Орлика 5 Б