Запрошуємо волонтерів

Громадська організація "Асоціація гірських провідників «Ровінь» яка є неприбуткова, незалежна, добровільна, некомерційна організація, що об'єднує фахівців туристичного супроводу, активістів, волонтерів та рятувальників з метою популяризації та розвитку туризму у Карпатському регіоні, запрошує волонтерів. Разом можемо більше.

Місія ГО "Асоціація гірських провідників "Ровінь" - ми, фахівці туристичного супроводу, пропагуємо та розвиваємо активний туризм, допомагаємо цікаво та безпечно мандрувати.

Діяльність організації є різноманітною та різноплановою. Це і туристичний супровід, і підготовка кадрів, і допомога в обслуговуванні масових заходів (фестивалі, змагання, пробіги), і маркування туристичних шляхів, і допомога при пошуково-рятувальних роботах, зокрема у горах. Проводимо навчання гірських провідників та міжнародні тренінги для гірських рятувальників. Заходи зі збереження історичної та культурної спадщини, кулінарних традицій, та охорони природи.

Асоціація готує до друку та публікує промоційні та навчальні матеріали, путівники, пісенники, книги з рецептами кулінарних страв та рекламні матеріали про історичну, культурну та природну спадщину Карпатського регіону. Ми активно співпрацюємо з програмами міжнародної технічної допомоги та отримуємо гранти на фінансування цікавих проектів у партнерстві з колегами з-закордону.

Для ефективного виконання наших завдань нам часто потрібна допомога волонтерів. Якщо вам близька по духу наша діяльність - ласкаво просимо до нас в команду! Заповнивши анкету, Ви отримуватимете повідомлення про наші заходи, до яких можна долучатися.

Анкета для реєстрації волонтерів знаходиться за цим посиланням.

Запрошуємо разом робити корисні справи та активно проводити дозвілля!