SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа

З 1 січня 2020 року за співфінансування Європейського Союзу розпочинається реалізація проєкту «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа».

 

Проєкт скерований на налогодження співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади з метою вирішення пріоритетних завдань, пов'язаних із безпекою та порятунком у Карпатах.

Проєкт має на меті об’єднати гірських громадських рятувальників Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей та запропонувати механізм залучення волонтерів для пошуку та порятунку людей в Карпатах. 

  

В рамках реалізації проєкту передбачено низку заходів, спрямованих на встановлення діалогу між владою та громадянським суспільством, щоб усунути існуючі проблеми та здійснити реальні кроки щодо підвищення безпеки в горах. Такими заходами будуть:

  • Конференції з метою об'єднання всіх зацікавлених сторін, побудови співпраці та розробки ініціатив, створення механізмів щодо залучення волонтерів до пошуку та порятунку людей у горах, налагодження співпраці між представниками громадськості та влади;

- Дізнатись більше про конференцію відкриття проекту та зареєструватись для участі в ній можна тут. 

  • Створення та облаштування регіональних громадських навчальних центрів у селі Довге (Львівська область) та м. Ворохта (Івано-Франківська область) для навчання гірських рятувальників у реальних умовах - забезпечити підготовку громадських рятувальників на постійній основі;
  • Серія спільних навчань гірських рятувальників та підвищення рівня їх кваліфікації відповідно до узгодженої програми, що включатимуть навчання з рятування на гірських річках; тренінги по наземному пошуку (LandSar); навчання з порятунку на місцевості зі складним рельєфом; зимові навчання;
  • практична підготовка та стажування гірських рятувальників в Польщі на базі Гірського Добровільного Загону Рятування - Група Криніцка;
  • Для представників національних природних парків / заповідників, залучених до співпраці з рятувальними групами, будуть організовані два круглі столи з питань співпраці та безпеки.
  • Для оперативної роботи буде створено мобільний додаток, електронні бази даних небезпечних місць, туристичних притулків, рятувальних пунктів, медичних установ, туристичних маршрутів у Карпатах. Мобільний додаток створює можливість автоматично надсилати SMS з місцем розташування при надзвичайних ситуаціях Службам порятунку, що працюють в гірських регіонах.

Всі партнери разом сформують мережу рятувальників у Карпатах.  Приєднання до мережі дозволить швидко реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечить безпеку на пішохідних маршрутах Чорногори, Горган, Бескидів, що охоплюють близько 120 кв. км,  які відвідують тисячі туристів на рік, включаючи іноземних, що звикли до безпеки в країнах ЄС. 

Ознайомитись з "ПРОГРАМОЮ РОЗВИТКУ МЕРЕЖІ ГІРСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ-ВОЛОНТЕРІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ" можна тут.

Усіх, кому небайдужа тема безпеки в горах, запрошуємо до співпраці!

Тривалість проекту 32 місяці.

Партнери проекту:

- ГО „Асоціація гірських провідників «Ровінь»” (Львівська область),

- Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді;

- Гірський Добровільний Загін Рятування Група Криніцка (Польща),

- Громадська організація «Гірський рятувальний центр» (Івано-Франківська область).

 

 

Громадська організація Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» (АГП «Ровінь»), оголошує процедуру торгів без публікації - серед юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на«Купівлю мікроавтобуса на 9 місць». Усіх зацікавлених взяти участь у конкурсі прохання у період з 15.01.2020 року до 14.02.2020 року (протягом 30 днів процедури торгів без публікації) звертатись в офіс ГО Асоціації Гірських Провідників «Ровінь» за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса 10 офіс 2 або надсилати запит на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для отримання технічного завдання на постачання товару. 

Громадська організація Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» (АГП «Ровінь»), оголошує процедуру торгів без публікації - серед юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на«Проведення ремонтних робіт в приміщені навчально-тренувального центру у с.Довге, Дрогобицького району, Львівська область". Усіх зацікавлених взяти участь у конкурсі прохання у період з 20.01.2020 року до 20.02.2020 року (протягом 30 днів процедури торгів без публікації) звертатись в офіс ГО Асоціації Гірських Провідників «Ровінь» за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса 10 офіс 2 або надсилати запит на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  для отримання технічного завдання та обумовлення дати огляду об'єкту.