Виберіть свою мову

Карта маркованих

Туристичних шляхів

Інтерактивна карта маркованих туристичних шляхів Українських Карпат була реалізована в рамках проекту «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа». Ми стараємося наносити на карту лише прочищені і марковані туристичні шляхи. Якщо ви маєте актуальну інформацію про новий туристичний маршрут, чи про зникнення вже нанесеного – повідомте нас, будь ласка.

Інструкція з користування картою

Кольорові лінії на маршруті, а також їх номери нанесені на карті відповідають кольору маркування і номерам на місцевості.

Всі мітки на карті клікабельні і в них знаходиться інформація про об’єкти: медичні установи, пункти рятувальних служб, гірські притулки і колиби, лавинонебезпечні ділянки і небезпечні місця. Ви можете вибрати певний тип міток для відображення в меню ліворуч вгорі на карті.

Окремий тип міток – населені пункти в яких починаються туристичні маршрути. В цих мітках ви можете вибрати один з туристичних маршрутів, підсвітити його на карті, прочитати опис із фото а також завантажити GPS-трек. Треки ви можете відкривати і використовувати в таких мобільних додатках з офлайн-картами, як наприклад Osmand, LocusMap тощо (перелік буде поповнюватися після тестів інших додатків). Також за посиланням (тут вставимо статтю на сайті з інструкцією) буде невелика інструкція, як завантажувати і відкривати треки в різних додатках.

Під картою для зручності ми розмістили перелік населених пунктів звідки ви можете відправитися в похід з посиланнями на опис відповідних маршрутів.